Yüksekeğitim bilişim Akademisi

FranchIse

Franchise’lar belli bir marka ve konsepte sahip olduklarından planlama süreci çok daha kısadır. Franchise alınan markanın bilinirliği ise işletmenin tutunmasına kolaylık sağlar. Aynı zamanda franchising içerisinde eğitim ve destek gibi ayrıcalıklara da sahip olursunuz. İşletmeye dair tüm gereksinimlerin marka tarafından sunuluyor olmasıyla işinize hızlıca başlar ve çabucak kar elde edersiniz.

Neden Bilişim ?

Çeşitli raporlara göre Türkiye’nin bilişim uzmanı açığının 500 ila 800 bin kişi arasında olduğu tahmin edilmektedir. Bu sayılar dünya geneli için milyonları bulmaktadır. Geleceğin bilişim üzerine kurulacağı düşünüldüğünde sektöre yapılacak yatırımlar son derece karlıdır. Özellikle bilişim eğitim kurumları, mevcut bilişimci açığının kapatılmasında öncü olmaktadır. Gençlerin daha iyi çalışma koşullarında, yüksek maaş alma hayali de bilişim sektöründe yanıt bulmaktadır. Franchise almak için bilişim eğitim kurumlarını tercih etmek yalnızca günümüzü değil, geleceği de garanti altına alır.

MARKA DANIŞMANLIĞI

Yüksekeğitim Bilişim Akademisi, franchise’da sunulan hizmetler çerçevesinde marka danışmanlığı vermektedir. Bu danışmanlığın içerisinde;

Hemen Bilgi Al


Personel Kiralama Nedir