Yüksek Eğitim Bilişim Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bilişim sektöründeki yükseliş, bu alanda hizmet veren profesyonellere ihtiyaç duyulmasını sağladı. Dünya’nın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de bu alanda çalışanlara olan talep arttı. İyi bir eğitim alarak bilişim sektöründe uzmanlaşan bireyler, kariyerlerinde önemli fırsatların kapısını aralamaya başladı. Kişinin yaptığı meslek, okuduğu veya okumakta olduğu bölüm her ne olursa olsun, bilişime dair alınan nitelikli bir eğitim ile bu sektörde önemli bir yer edinebilmek herkes için mümkün!

Yüksekeğitim Bilişim Akademisi; yazılım uzmanlığı, siber güvenlik uzmanlığı, dijital pazarlama uzmanlığı, grafik tasarım uzmanlığı, web tasarım uzmanlığı ve sistem uzmanlığı eğitimleri ile yeni bir meslek edinmek isteyen herkese güvenilir ve profesyonel bir eğitim sunar.

Verdiği dünya standartlarındaki eğitim kalitesiyle Yüksekeğitim Bilişim Akademisi, mezunlarının ayrıcalıklı kariyer imkanlarından faydalanmasını sağlar. Teorik ve pratik tecrübeye sahip tecrübeli uzmanlar tarafından verilmekte olan eğitimler, bireyleri sektöre en iyi şekilde hazırlayarak, onları aranan nitelikli personeller haline getirir.

Yüksekeğitim Bilişim Akademisi, bilişim sektöründe 20 yıllık tecrübesiyle profesyonel eğitimin adresi Smartpro Teknoloji ile güçlerini birleştirerek, bilişim alanında istihdamı arttırmaya devam ediyor.

Siz de Türkiye’nin ve dünyanın dijital geleceğini şekillendiren bireyler arasında olmak istiyorsanız Yüksekeğitim Bilişim Akademisi ile bu yolda ilk adımınızı atabilirsiniz!

REFERANSLAR